מלון נוף גינוסר
30 באוגוסט 2017
מלון אחוזת אסיינדה ביער
30 באוגוסט 2017

צופה על חומות העיר העתיקה, משקיף על מגדל דוד עומד לו מלון מצודת דוד, חלון יוקרה רחב ידיים, מהמובילים בישראל ובירושלים. ניצב מאז 1998 בנוף הירושלמי, הפך מלון מצודת דוד סמל ליוקרה בירושלים.
מלון מצודת דוד ממוקם מרחק הליכה קצר ממרכזי תיירות ובילוי בירושלים, לצידו של הקניון הפתוח של שדרות אלרוב ממילא, מרכז קניות שוקק כל טוב, לחוית קניות, בילוי ותרבות עשירים. בואכה שער יפו ומגדל דוד במרחק הליכה לסיור בסימטאות העיר העתיקה ועד לכותל המערבי.
פעילותו רבת השנים זיכתה את מלון מצודת דוד בהכרה בין לאומית, כאשר מגזינים מכובדים כמו Condé Nast Traveler מעטרים את המלון בתואר המלון הטוב ביותר במזרח התיכון, ואף לאהדת התיירים אשר זיכתה המלון בפרס בחירת המטיילים של Trip-Adviser.
במרוצת השנים הפך המלון לשם דבר, המארח הרשמי של האצולה הדיפלומטית הבין לאומית, עם אורחיו רבי המעלה ניתן למנות מדינאים בכירים ביניהם נשיא ארה"ב לשעבר ביל קלינטון ורעיתו הילרי, נשיא רוסיה ולדימיר פוטין, ראשי ממשלות מיפן, קנדה, פולין ומדינות רבות אחרות, דיפלומטים רמי דרג כגון סגן נשיא ארה"ב לשעבר ג'ון ביידן, קונדוליסה רייס, ג'ון קרי, הנרי קיסינג'ר, ג'ון מקיין.
אך לא רק הם, מלון מצודת דוד היה למארחם של ידוענים רבים ואמנים מכובדים רבים אחרים.