מלון לאונרדו פלאזה ים המלח
30 באוגוסט 2017
מלון מלכת שבא אילת
30 באוגוסט 2017

בליבה של העיר תל אביב, אל מול חופי הים התיכון, מתנוסס מלון היוקרה הרודס תל אביב: מלון קונספט ייחודי מבין מלונות יוקרה בתל אביב המביא את אווירת העיר הלבנה של שנות השלושים, בשילוב חוויית אירוח מושלמת.

הרודס תל אביב מעוצב כולו ברוח ימי המנדט הבריטי של תל אביב הקטנה: החל מהריהוט, דרך התפאורה ההיסטורית וחפצי האמנות אשר מוצגים במלון ועד לפרטי הלבוש של העובדים. כל זאת בשילוב של נוחות מפוארת וטכנולוגיה עדכנית.

לובי מלון הרודס בתל אביב מעוצב כשדרה תל אביבית עם עצי פיקוס המובילים אל חוף הים. לאורחי מלון הרודס בתל אביב צפויה חוויה היסטורית ותרבותית, וכמובן, כמיטב מסורת רשת פתאל – אירוח נפלא ומפנק במיוחד.

שירותי המלון

בואו ליהנות מחופשה במלון הרודס תל אביב וממתקני פנאי ונופש מפנקים:

טרקלין עסקים מפואר בקומה ה-17

טרקלין העסקים המפואר של הרודס תל אביב בקומה ה-17 לוקח צעד אחד קדימה את המושג Business & Pleasure. הטרקלין מצויד בריהוט יוקרתי ומובחר, ולרשותכם פינות עבודה נוחות, אינטרנט אלחוטי, בר משקאות חמים, קרים או אלכוהוליים, ופינוקים קולינריים נפלאים (הכניסה לטרקלין מותנית מגיל 18 ומעלה, בלבוש הולם בלבד).

בריכת מי ים

במלון הרודס תל אביב בריכת מי ים חיצונית עם גישה חלקית לחוף הים.

חוויה קולינרית ממעלה ראשונה

במלון הרודס תל אביב מאמינים שחוויה בלתי נשכחת מתחילה בקולינריה משובחת. השף מגיש לכם מטעמים נפלאים בכל הסגנונות והצבעים – כולם מורכבים מחומרי גלם טריים ומובחרים. את ההבדל תרגישו בכל ארוחה, מאפה וקינוח. בתיאבון!