מלון רימונים חוף התמרים – עכו
17 ביולי 2017
אכסניית בית שאן
17 ביולי 2017

במרום הגליל העליון ובלב הכפר הדרוזי פקיעין, שוכנת לה אכסניית אנ"א פקיעין – טבולה בנוף ירוק, צופה על שמורת הר מירון ומציעה לאורחיה מפגש תרבויות מרתק ואפשרות להיחשף אל צפון הארץ מנקודת מבט מאירת פנים. לצד הנופים המרהיבים, השקט והשלווה ומוקדי העניין הרבים, תוכלו ליהנות ממתקנים בסטנדרטים גבוהים שהאכסניה מציעה, הכוללים חדרי לינה שקטים ונוחים, ארוחת בוקר עשירה שכלולה במחיר, וכן אינטרנט אלחוטי בחינם. האכסניה נהנית ממיקום מרכזי עם מגוון רחב של אתרים תיירותיים במרחק הליכה.

חדרים

50 חדרי האירוח שמציעה אנ"א פקיעין מודרניים, נוחים, ומכולם תוכלו להשקיף על נופיים המרהיב של שמורת הר מירון וסביבתה הכפרית של פקיעין.
כמו כן, החדרים כוללים מיזוג אוויר, טלוויזיה עם ערוצי לוויין, חדר רחצה פרטי, מקרר וכלים להכנת קפה ותה. לצד החדרים הפרטיים תוכלו למצוא במקום גם חדרי מעונות הזמינים לקבוצות.

 

חדר אוכל

חדר האוכל שבאכסניית פקיעין, הנהנה מנוף מרהיב של ההרים מסביב, מכיל מקומות עד ל- 270 סועדים, ומציע מדי יום ארוחת בוקר ישראלית הכלולה במחיר, הכוללת ביצים, גבינות, סלט ולחם.
כמו כן, ניתן להזמין מראש ארוחות נוספות, כולל ארוחות צהרים ארוזות או אפילו מאכלים דרוזים מקומיים.
כל הארוחות המוגשות באכסניה הן כשרות.

 

שירותים ומתקנים נוספים

מלבד המתקנים והשירותים הסטנדרטים, האכסניה מציעה לאורחיה גם עמדת אינטרנט נייחת חינם לשימוש האורחים, אינטרנט אלחוטי בחינם בכל רחבי האכסניה והחדרים, ומכונות לממכר משקאות.
הצוות יכול לארגן עבורכם סיורים בכפר, בהם תוכלו ליהנות מהכנסת אורחים דרוזית ולטעום מאכלים מקומיים אותנטיים.